Beskrivning
Jag startade upp mitt företag Annas Häst & Naturhälsa 1/3 2022 och har varit igång i 3 år nu. Mina gamla uppstartspriser har jag haft i nästan 3 år och from 1/6 kommer de att höjas en aning.
Jag har gått min utbildning som hästterapeut hos Equicare.
För närvarande kostar hästmassage 400 kr, Biolightbehandling 200 kr, Vetcarebehandling 200 kr, Bemerbehandling 100 kr, IC Lightbehandling 100 kr, Djupvågsbehandling 300 kr. För samtliga behandlingar är det alltid 50% på 6e behandlingen av samma dvs 6e massagen är det 50 % på osv.
Milersättning tillkommer med 35 kr/mil från min hemadress i Vännäs. Då gäller tur och retur. Är man flera i samma stall delar man på milersättningen.
Jag jobbar enbart dagtid eller kvällstid ej helger. Jag kommer endast ut på helgen om det är flera hästar i samma stall och långt att åka.
Jag finns på FB och där står alla tjänster och vad det kostar: Annas Häst & Naturhälsa
Mail: ******
Jag har F-skattsedel.
Länk till min FB-sida: https://www.facebook.com/groups/532637628128758
Mvh Anna